Informácie o zážitkovej akcii

Klasicky skvelá outdoorová zážitková akcia od Pluska plná zábavy, kde sú si všetci rovní a žiadna téma nie je tabu.
Cena:
80 eur
Termín:
10.8. - 14. 8. 2016
Lokalita:
Myjava - lazy
Veková hranica:
16+
Počet účastníkov:
20
Deadline prihlásenia:
10.07.2016

Čo znamená zážitková akcia?

Zážitková akcia je niekoľko dní intenzívneho outdoorového programu, ktorého cieľom je priniesť nové skúsenosti cez silné zážitky. Atraktívnou formou rozvíja tvorivosť, komunikáciu, tímovú spoluprácu a rozširuje obzory. V skupine mladých ľudí dáva možnosť pozrieť sa na seba samého, nájsť a posunúť svoje fyzické aj psychické hranice, no a pritom nezabúdať na zábavu. Stretneš tu veľa zaujímavých, inšpiratívnych, rôznorodých a najmä zábavných ľudí.

Čo budem na akcii robiť?

Náš tím nelení a program pripravuje mesiace dopredu. Každý si preto príde na svoje. Športovci, bežci, milovníci adrenalínu, kreatívci, hudobníci, milovníci prírody, hĺbavé typy, humoristi a milovníci humoru, spáči aj nočné typy... Myslíme na každého. Špecifikovať však nebudeme – pri práci so zážitkom je prvok prekvapenia kľúčový.

Čo mi akcia môže dať?

Dá ti samozrejme to, čo si sám odnesieš a čo si ochotný si vziať. Je to to isté ako keď niekto "počuje" alebo "počúva". Rozdiel je samozrejmý. A my sa budeme snažiť, aby na akcii bolo na "počúvanie" toho čo najviac: noví priatelia; užitočné skúsenosti, vedomosti či zručnosti; nezabudnuteľné zážitky; veľa inšpirácie, motivácie a príjemná atmosféra...

Lokalita

Samota na Myjavských kopaniciach s takmer magickými západmi slnka v bezpečí nad dedinou, kde nás nikto nebude rušiť, len krása okolitej prírody. V noci nebo posiate miliónmi hviezd tak, ako ho v meste nikdy nezažiješ. Môžeš spať len pod nimi, alebo v útulnom stane.

Hore